Archiv strana 1

Calleigh Duquesne

20.7.2016 Nezařazené nekomentováno

Calleigh Duquesne je specialista na stopy a balistiku pocházející z Louisiany. Mluví plynule španělsky a má akademický titul v oboru fyziky z university Tulane v New Orleans. V předchozí službě u policie v New Orleans získala přezdívku „Bullet Girl“ pro svou hlubokou znalost a ovládání střelných zbraní.

Calleigh je stále usměvavá a věčná optimistka, což jí ale nebrání v tom, aby nemilostrdně posílal zločince za mříže.  Nevěří v nadpřirozené síly, ale věří v „karmu“. A ačkoli ji nenahání strach ani násilí a brutalita které byla jako kriminalista v CSI Miami svědkem, jedné věci se přece jen bojí… Celý článek…

Úvodní znělka (intro) seriálu Kriminálka Miami

8.7.2016 Videa nekomentováno

Úvodní znělka seriálu CSI Kriminálka Miami. Hudba skupiny The Who, skladba Won’t Get Fooled Again (poprvé vydáno na albu Who’s Next).

Kriminálka Miami na Facebooku

6.7.2016 Nezařazené nekomentováno

Kriminálku Miami najdete i na Facebooku. Společně s dalšími kriminálkami (Las Vegas a New York) mají společnou facebookovou stránku na adrese www.facebook.com/kriminalkalasvegas/. Prostřednictvím této stránky můžete sledovat novinky zveřejňované na všech třech webech kriminálek. Přijďte, rádi Vás uvidíme a samozřejmě budeme rádi za každý like!

Hledat